Strona GłównaOfertaKontaktAktualności
Instalacje teletechniczne i elektryczne.

Odpowiedź na Twoje potrzeby
Sygnalizacja pożaru i oddymianie
Kontrola dostępu i sygnalizacja włamania
Telewizja przemysłowa
Instalacje elektryczne
ELTER
ul. Wysockiego 30A
96-313 Jaktorów-Kolonia
tel: 602257109
e-mail: elterkd@interia.pl

 

 

·      Systemy telewizji przemysłowej:

Składają się z kamer rozmieszczonych na terenie obiektu. Kamery mogą  być stacjonarne lub ruchome na głowicach obrotowych w wykonaniu wewnętrznym lub zewnętrznym (odporne na warunki atmosferyczne). Kamery posiadają obiektywy wbudowane lub wymienne, odpowiednio dobierane do potrzeb, mogą  to być także obiektywy o zmiennej ogniskowej (ZOOM) sterowane zdalnie.

Do pracy w przypadku zmiennych warunków oświetleniowych są stosowane obiektywy o zmienianej automatycznie przysłonie aby zapewnić stałą i dobrą jakość obserwacji .

 

Centra dozoru do których zbiegają się  sygnały z kamer, są wyposażone w przełączniki wizji różnego rodzaju, umożliwiające oglądanie równoczesne lub naprzemienne obrazów z kilku kamer, detekcję ruchu w wybranym obszarze oraz szereg innych funkcji. Rejestracja odbywa się cyfrowo na twardym dysku komputera lub dysku zamontowanym w multiplexerze lub też  rejestratorze cyfrowym.

Systemy telewizji

przemysłowej często współpracują z systemami zewnętrznymi i wewnętrznymi wykrywania             zagrożeń a także  kontroli dostępu.

 

Oferujemy instalacje, kompletację urządzeń i materiałów, uruchomienie, szkolenie przedstawicieli Użytkownika.

Oferty staramy się wykonywać wariantowo tak aby dostosować je do potrzeb Klienta pod względem cenowym oraz funkcjonalnym.

Zajmujemy się konserwacją i utrzymaniem w stanie sprawności systemów.

Realizujemy stałe, okresowe lub jednorazowe zlecenia w tym zakresie.
Teletechnika
tworzenie stron